Taş Çelik Kapı

1990 tarihinden beri faaliyet gösteren Taş Çelik Kapı, 2000 li yıllara doğru, Ar&Ge ve Teknolojiye yaptığı yatırımlar sayesinde sektörünün ileri gelen şirketleri arasında yerini almıştır.

Firma anlayışımız olan en yüksek kaliteyi en uygun fiyatlara sunma girişimlerimiz, siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla başarıya ulaşmıştır.
Firmamızı diğer bir çok firmadan ayıran en temel özellik belki de çelik kapıda kalitenin ulaşılmaz olmadığını siz değerli müşterilerimize göstermemizdir.
Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız satışlarımızda, verdiğimiz güvenceler ve garantiler bizim çelik kapı sektöründe kendimize olan güvenimizin göstergesidir.
Satış potansiyelini gün be gün arttıran ve lider olmayı hedefleyen Taş Çelik Kapı ailesi olarak sizlere onlarca model ve seçenek sunuyor, hem evlerinizin güvenliğini sağlamayı hem de evinizi estetik açıdan tamamlayan kapılar üretmeyi amaçlıyoruz.
Modern ve sağlam yapıyı bir arada bulunduran Avrupa Standartlarında ve TSE belgeli Taş Çelik Kapıları siz değerli kullanıcılarımızı beklemektedir.


Tüm modellerimize sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

EMNİYETLİ VE HUZURLU GÜNLER DİLİYORUZ.

Genel Müdür HİKMET TAŞCI.