indirimli çelik kapı , ucuz çelik kapı

26 yıllık geçmişe sahip olan Ortaklar Güvenlik Merkezi üretimini gerçekleştirdiği Taş çelik kapı Markası ile Yangın Kapısı Sektöründe Hızlı ve emin adımlarla kendi markasını duyurmayı başarmış ve sektördeki yerini almıştır.

Taş çelik kapı tecrübesini kalite, teknoloji, yenilik ve estetik ile birleştirerek kendine özgü özel ölçü, renk ve dizaynda Yangın Kapıları üretmektedir. Yangın kapılarımızda standart sunduğumuz ürünlerimzde Panik Bar ,Yaylı Menteşe, Yangına Dayanıklı Kol, Gömme Kilit,İsteğe bağlı Manyetik kilit, Manyetik Tutucu, Anti-Panik Bar, Dil + Sürgü Gömme Kilit, Pasif Kanat Gömme Kilit, Hidrolik Kapı kapatıcı, Sıralama Adaptörü, İntumescent Fitil, Elektrikli Kilit Karşılığı, Otomatik Gyotin Fitil opsiyonel olarak kullanılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın istek ve taleplerini karşılamadaki üstün başarı ve gayretleri ile sektörden elde ettiği tecrübesiyle buluşturmaya, kalite ve estetiğin standartını yükseltmeye devam etmektedir.

Taş çelik kapı Yangın Kapıları, getirdiği yenilikleri daha ileri seviyelere ulaştırmak ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için başlattığı yolculuğunu Yangın Kapı sektörünün her aşamasına yaymayı ve sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Bu kapsamda Taş çelik kapı Yangın Kapıları, sektörde yerleşmiş olan konumunu zirveye ulaştırmak amacı ile sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hayatın her anını yaşanabilir kılmak ve var olan güzelliklerden yaşam standarlarımızı yükseltecek yeni değerler ortaya çıkarmak ve daha yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunabilmek amacı ile teknik kadrosu satış ve satış sonrası destek ekibi başta olmak üzere bütün çalışanlarıyla müşterilerine ve iş ortaklarına hem iç hem dış pazarlarda en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.