Ölçüye Göre Çelik Kapı

Dairenizin duvarlarını yıkmadan, parçalamadan mevcut kapınızın ölçüsüne göre çelik kapılar imal ediyor ve montajlıyoruz. Toplu imalat yapmak adına Standart bir çelik kapıyı evinize zorlamak yerine, mevcut kapınızın ölçüleri neler ise, üretim yapmadan önce evinize gelip kapı ölçülerinizi alarak imalat yapıyoruz.Böylece eviniz ve kapı duvarlarınız hasar görmüyor.
Neden Ölçüye göre kapı yaptırmalısınız ?
Standart ölçülü çelik kapıları montaj yaparken, muhakkak suretle duvarınızın yıkılarak kapının yerine oturtturulmaya çalışılması esnasında, kapı aralığı yanında beton olan yan kirişler yok edilmektedir. Çelik Kapı sadece tuğla duvara montajlanmaktadır. Bu tür montajlarda mukavemet oldukca zayıf olmaktadır. Kapının yanlardan mümkün olduğunca betona monte edilmesi gerekmektedir.
Bu tür çelik kapı montajlarında, beton duvarın komple yıkılması sonucu , firma ile müşteri mahkemelik bile olabilmektedir. Montajlama esnasında bu tür uygulamalara oldukca dikkat etmek gerekmektedir.
Dairelere uygulanan ölçüye göre çelik kapılar, firmamızca apartman giriş kapılarınada monte edilmektedir. Ürünler menümüzden apartman giriş kapıları için yapmış olduğumuz çelik kapıları görebilirsiniz. mutlu günler dileriz